Hakkımızda

2018 yılında tüm dünyaya tekstil alanında en yüksek kalite standartlarındaki ürünleri mevcut müşteri portföyüne tedarik etmek amacı ile kurulmuş olan firmamız; kurulduğu günden bu güne araştırmacı, yenilikçi ve müşteri merkezli üretim anlayışı ile hareket ederek kısa zamanda sektörde en çok tercih edilen firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

MCO TEXTILE, faaliyet gösterdiği alanda ürün kalitesi, uluslararası pazar ağı, şirket vizyonu ve çalışma felsefesi ile her zaman belirleyici bir konumda olmayı başarmıştır. Müşterilerimizin firmamıza ve ürünlerimize olan güveni ve sektörün desteği ile kalitemizi her zaman daha da ileriye taşımaya devam edeceğiz.

Misyonumuz: Mevcut pazardaki ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek, müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, kalite kontrol ve teslim süreçlerini en iyi şekilde gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz: Üretim alanında en kaliteli ürünleri en son teknolojiyi kullanarak tüm dünyadaki genel trendleri ve özel pazarlardaki müşteri tercihlerini güncel olarak takip ederek oluşturulan talepleri ürünlerde kullanmaktır. Etkinliği ve verimliliği artırarak kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerimizi geliştirmektir. Yüksek disiplin ve iş ahlakı ile istenilen sürede ve kalitede hizmet sunmak.